مرحله نیمه نهایی مسابقات سوپر لیگ والیبال استان خوزستان با حضور تیم والیبال سیکا شوشتر

به گزارش روابط عمومی شرکت تولیدی بازرگانی نخل بستان (تولید کننده محصولات غذایی عباس، لوف، سیکا) ۶تیم راه یافته به مرحله نهایی مسابقات لیگ بزرگسالان آقایان استان خوزستان، یادواره شهدای مدافع حرم در پایان هفته نهم لیگ بزرگسالان آقایان استان خوزستان مشخص شدند؛این شش تیم در دو گروه با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف تیم های برتر این دوره مشخص شود.
در این مرحله تیم های اندیکا، نیشکر اهواز و رستاک رامهرمز در گروه یک و تیم های پتروشیمی مارون، سیکا شوشتر و نفت اهواز در گروه دوم با یکدیگر به رقابت می پردازند.این مسابقات روز های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۱ لغایت ۱۳ بهمن ماه در شهر های رامهرمز و شوشتر برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ مراسم قرعه کشی تیم های صعود کننده به مرحله نهایی عصر روز سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ در هیات والیبال استان خوزستان برگزار شد.

مقدم کلیه داوران،مربیان سرپرستان،ورشکاران شرکت کننده در مسابقات والیبال استان خوزستان را به شهر دارالمومنین شوشتر گرامی داشته و از تمامی عزیزان از جمله همشهریان عزیز برای دیدن این مسابقات دعوت بعمل می آید. لازم به ذکر است  تماشای این مسابقه از جایگاه مخصوص خانواده نیز برخوردار می باشد.منتظر حضور سبز همه دوستان هستیم.

جدول زمانبندی مسابقات:
(چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ساعت۱۶ سیکا شوشتر_نفت اهواز)
(پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ ساعت ۱۶ نفت اهواز_پتروشیمی مارون ماهشهر)
(جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ ساعت ۱۵ سیکا شوشتر_پتروشیمی مارون ماهشهر)

مکان:شوشتر_استادیوم تختی_خانه والیبال