تجلیل از شرکت نخل بستان به عنوان واحد برتر استاندارد استان خوزستان

مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد استان خوزستان با حضور شرکت تولیدی بازرگانی نخل بستان(تولید کننده محصولات غذایی عباس،لوف،سیکا)،نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی،معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران و استاندار و معاونان استاندار خوزستان و مدیرکل استاندارد استان خوزستان دراهواز برگزار شد و طی مراسمی تندیس برتر به شرکت تولیدی بازرگانی نخل بستان(تولید کننده محصولات غذایی عباس،لوف،سیکا) اهدا گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تولیدی بازرگانی نخل بستان، مدیرعامل شرکت تولیدی بازرگانی نخل بستان(تولید کننده محصولات غذایی عباس،لوف،سیکا) بیان کردند:اکنون بیش از هر زمان نیازمند استاندارد و نظارت بر مواد غذایی(اداره بهداشت)هستیم .از آنجا که سطح نیاز و توقع جامعه از کیفیت خدماتی که دریافت می کنند افزایش یافته است تولید کنندگان نیز می بایست در مورد کیفیت کالا و خدماتشان از مصرف کنندگان نظرسنجی کنند.

تاکید ما بر حمایت از حقوق مصرف کننده است.

شفیعی زاده درباره اهمیت استاندارد و نظارت بر مواد غذایی توسط اداره بهداشت بر مواد غذایی گفت: این استاندارد و بهداشت  است که زندگی انسان ها را از سایر موجودات متمایز می کند . انسان همواره با بهره بردن از امکانات به بهترین نحو به فکر استاندارد وبهداشت و افزایش کیفیت زندگی خود بوده است .

وی ادامه داد: در کشور ما بحث استاندارد سازی و نظارت بر مواد غذایی شروع شده است و باعث افتخار است که خوزستان نیز در تلاش است تا با نگاه به استاندارد سازی و بهداشت زنجیره تولید و خدمت، برای کشور یک الگو باشد. همین مساله باعث شده است که برخی محصولات خوزستان در کشور حرف اول را بزنند و هر جا که کیفیت مطرح باشد ابتدا نام این محصولات برده شود.