برد مقتدرانه سیکا شوشتر برابر تیم نفت اهواز در مرحله نیمه نهایی مسابقات سوپر لیگ والیبال استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی شرکت تولیدی بازرگانی نخل بستان(تولید کننده محصولات غذایی عباس، لوف، سیکا) تیم والیبال سیکای شوشتر با پیروزی قاطع 3 بر 0 برابر تیم نامدار نفت اهواز در مرحله نیمه نهایی مسابقات سوپر لیگ والیبال استان خوزستان(بزرگسالان) در شهرستان شوشتر شادی را به مردم خطه شهیدپرور شوشتر و علاقه‌مندان باشگاه سیکای شوشتر هدیه دهد.

مسلم محمدی سرمربی ملی پوش تیم والیبال سیکای شوشترگفت: از شاگردانم راضی هستم؛آنچه در این بازی رخ داد خودباوری و حفظ روحیه تیمی بود که توانستیم به‌واسطه آن پیروز شویم. از شفیعی زاده مدیرعامل باشگاه ، هیئت مدیره تیم والیبال ، بازیکنان تیم و همچنین هواداران پرشور و باغیرت به جهت حمایت‌های بی قطع خود از تیم تشکر می‌کنم و در ضمن این برد شیرین را به مردم عزیز شهرستان شوشتر تقدیم می‌کنیم .

از تمامی عزیزان از جمله همشهریان عزیز برای دیدار مسابقه پایانی سیکا شوشتر و پتروشیمی مارون ماهشهر روز جمعه مورخ 1396/11/13 ساعت 15:00 در استودیم تختی-خانه والیبال دعوت بعمل می آید. لازم به ذکر است  تماشای این مسابقه از جایگاه مخصوص خانواده نیز برخوردار می باشد.منتظر حضور سبز همه دوستان هستیم.

photo_۲۰۱۸-۰۱-۳۱_۱۷-۲۴-۳۱